Darmowe koncerty w Warszawie

W Warszawie niemal codziennie fani muzyki mogą uczestniczyć w wydarzeniach, które pozwalają im na obcowanie z dźwiękami bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Oto kilka nadchodzących, darmowych eventów muzycznych, które przypadną do gustu niejednego melomana:

Wieczory Chopinowskie na Okólniku – jest to cykl koncertów fortepianowych, które przybliżają muzykę Fryderyka Chopina mieszkańcom Warszawy. Najbliższy koncert odbędzie się 18.07.2017 r. , o godzinie 18.00. Na fortepianie zagra Adam Piórkowski, który wykona Nokturn F-dur op. 15 nr 1, Nokturn cis-moll op. 27 nr 1, Nokturn G-dur op. 37 nr 2, Kołysankę Des-dur op. 57. Dyrektorem artystycznym całego przedsięwzięcia jest Ryszard Zimak.

Gitara w rytmach latino – DZIEKANKA 2017 – już 19.07.2017 na Krakowskim Przedmieściu w Dziekance będzie można za darmo posłuchać gitarowych wykonań latynoskich utworów, w repertuarze Adama Wocha i Roberta Guzika znajdą się między innymi: Walc peruwiański Quiero ser tu sombra, Milonga Corralera i wiele innych.