Gwiazda na weselu – ile to kosztuje?

Każdy chce, aby jego wesele było jak najbardziej udane, co oczywiście nikogo z nas dziwić nie może. Skoro tak weźmy tu również pod uwagę muzykę, której na weselu przecież zabraknąć nie może. Zespołów weselnych na mapie naszego kraju oczywiście nie brakuje, a więc każdy powinien tutaj znaleźć coś w sam raz dla siebie. Nie jest mimo wszystko tajemnicą, że poza klasycznymi zespołami wielu z nas na weselu chciałoby mieć również prawdziwe gwiazdy. Zastanówmy się więc nad tym, ile taka przyjemność będzie nas kosztować i czy jest sens zatrudniania kogoś z pierwszych stron gazet.

Bo sława kosztuje

Dla osób, które mają w planach zatrudnienie takich gwiazd, nie mamy dobrych wieści. Na pewno musicie bowiem nastawić się na naprawdę potężny wydatek, choć i ten jest bardzo różnorodny. Przykładowo mniej znane zespoły muzyki disco polo na weselu zagrać mogą już za sześć czy siedem tysięcy złotych. Podobnie ma się to z artystka jaką jest Shazza.

Ze zdecydowanie większym wydatkiem musimy się liczyć, jeżeli zależy nam na zatrudnieniu Zenka Martyniuka z zespołu Akcent. W tym przypadku to koszt sięgający około kilkunastu tysięcy złotych za niecałą godzinę jego występu. Jeszcze więcej za udział w naszej zabawie życzyć sobie będą gwiazdy z zespołu Boys. W tym wypadku nieco ponad dwugodzinny koncert kosztuje blisko trzydzieści tysięcy złotych, a i tak nie jest powiedziane, że kapela taka się na nim zjawi.

Wydatek bez sensu

Obok takich cen trudno przejść obojętnie. Tym bardziej że przecież największymi gwiazdami wesela nie powinni być członkowie danego zespołu muzycznego. Za takich uchodzić musi Para Młoda. Skoro tak polecamy poszukać wśród lokalnych wokalistów, którzy nie są tak rozpoznawalni lub przynajmniej nie skradną Wam show, a poprowadzą przyjęcie weselne tak, że każdy będzie się na nim bawił szampańsko. W województwie małopolskim do takich zaliczyć można zespół Vervaband. Grupa ta, która składa się z samych mężczyzn, doskonale spisuje się w roli nie tylko zespołu muzycznego, ale i wodzirejów, co jest równie ważne, a nieraz nawet i ważniejsze.